styl/img/slide/003.jpgstyl/img/slide/008.jpgstyl/img/slide/005.jpgstyl/img/slide/002.jpgstyl/img/slide/001.jpgstyl/img/slide/007.jpgstyl/img/slide/009.jpgstyl/img/slide/004.jpgstyl/img/slide/006.jpg

GODZINY OTWARCIA

nd-czw: 11.00-22.00

pt-sb: 11.00-23.00

ul. Katowicka 23


Newsletter


oferta

IMPREZY

Organizujemy wszelkiego typu imprezy okolicznościowe. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu, przyjęcia komunijne, chrzciny, urodziny czy inne jubileusze w naszej restauracji to gwarancja pysznego jedzenia i dobrej obsługi.
Urządzamy również przyjęcia pogrzebowe – stypy. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz bardzo niewielką odległość od cmentarza miejskiego. Zachęcamy do skorzystania z naszego parkingu od razu po przyjeździe na cmentarz.

Do współpracy zapraszamy również firmy i przedsiębiorstwa. Zorganizujemy dla Państwa szkolenie, konferencję, uroczysty obiad dla Waszych partnerów biznesowych, czy swobodne spotkanie dla pracowników.

Oferujemy również usługi cateringowe w miejscu i czasie wskazanym przez Zleceniodawcę.

DLA NAJMŁODSZYCH

Zdajemy sobie sprawę, że nasi Goście odwiedzając restaurację chcą się również zrelaksować i odpocząć. Dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa dzieci kącik z zabawkami, w którym Wasze pociechy mogą spędzić czas w oczekiwaniu na zamówione dania.

Dodatkowo w ogrodzie na dzieci czeka kolorowy plac zabaw z wieloma atrakcjami.

GRUPY ZORGANIZOWANE

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną dla grup zorganizowanych i turystycznych.

Nasza restauracja może pomieścić 120 osób. Jest położona 1000m od trasy drogowej S1. Aby do nas dojechać nie trzeba wjeżdżać do centrum miasta. Dysponujemy dużym parkingiem mogącym pomieścić kilkanaście samochodów czy kilka autokarów. Lokal usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliwowej ORLEN.

CATERING

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług cateringowych. Począwszy od dostarczenia tylko menu, poprzez imprezy z udostępnieniem porcelany, sztućców i konfekcji stołowej, do kompleksowych usług, we wskazanym przez Państwa miejscu.

WiP Restauracja ul. Katowicka 23, 43-400 Cieszyn tel.: (33) 444 63 22 (restauracja) kom.: 727 644 589 (menadżer) restauracja@wipcieszyn.pl